banner
Kalendarium Imprez

MADE IN CHINA – bezpłatne warsztaty artystyczne dla dzieci

(351 Reads)

26.10.2016r,  godz. 16:30-18:00 sale ODK

W bardzo dalekim wschodzie leży kraj, który od Polski różni się niemal wszystkim - naturą, smakami i oczywiście ludźmi. Ich językiem, wierzeniami i kulturą. W trakcie warsztatów o Chinach dzieci uczą się kilku chińskich słów, poznają chińskie wierzenia, zwyczaje, legendy, przyrodę i życie codzienne. Uczą się jeść pałeczkami i poznają egzotyczne herbaty. Próbują swoich w kaligrafii, w chińskiej grze: pun hau ki. Jak zawsze, nasze warsztaty są pełne rekwizytów, a w ich trakcie, będziemy smakować, dotykać i robić.
Podczas zajęć dzieci poznają świat sensorycznie - słuchają, wąchają, dotykają i smakują. Warsztaty zawsze kończą się elementem plastycznym - dzieci mogą zabrać ze sobą „pamiątkę" którą mogą pochwalić się w domu.
Prowadząca: Ania Maciąg - pomysłodawczyni Etno Warsztatów. Kiedy je wymyślała nie wiedziała, że będzie to taka fajna a zarazem ważna i odpowiedzialna praca. Wraz z mężem Robertem od pięciu lat uczą dzieci, młodzież i dorosłych o innych kulturach, ludziach i ich tradycjach.
Warsztaty odbywają się w ramach projektu „Większy kawałek słońca". Liczba miejsc ograniczona, zapisy w sekretariacie ODK lub pod nr telefonu (75) 75 31 831 od dn. 17.10.2016

Options :
View Article Map
View Archives

zaloguj

stałe formy pracy galeria promocje kalendarium iprez festiwale konkursy foto archiwum kontakt Teatr Maska scena profesjonalna ODk usługi ODK galeria hall strona główna