banner
Kalendarium Imprez

Teatr "Atofri" - "Słoń Trąbibombi" - wydarzenie specjalne 12. JFTD

(256 Reads)

19.04.2012, godz. 17:00

Zapraszamy na wydarzenie specjalne w ramach 12. JFTD: spektakl "Słoń Trąbibombi" w wykonaniu Teatru "Atofri" z Poznania. Spektakl odbędzie się w Zdrojowym Teatrze Animacji i adresowany jest do dzieci w wieku od 1 do 5 lat.

Na spektakl obowiązują bezpłatne wejściówki - do odebrania w sekretariacie ODK.

SŁOŃ TRĄBIBOMBI

scen., reż., opracowanie muz.: Beata Bąblińska, Monika Kabacińska
współpraca artystyczna: Bogdan Żyłkowski
scenografia i kostiumy: Sylwia Nowak
obsada: Beata Bąblińska, Monika Kabacińska, Grzegorz Babicz

Teatr „Atofri" Poznań
premiera: wrzesień 2010 r.

Czy żyrafa ma długą szyję? Czy krokodyle mieszkają tylko nad Nilem? Pyta tytułowy słoń, który oprowadza widzów po afrykańskim świecie. Dzieci poznają egzotyczne zwierzęta: żyrafę, kolorowe papugi, krokodyla, małpkę i węża. Inspirowane wierszami Jana Brzechwy widowisko wzbogaca rytmiczna muzyka grana na żywo w trakcie spektaklu.
Niezależna grupa teatralna Atofri powstała w 2008 roku w ramach Poznańskiej Fundacji Artystycznej. Swój repertuar kieruje do najmłodszych widzów w wieku od 1 do 5 lat. Zaraża ich magią teatru za pośrednictwem dźwięku, koloru, formy, ruchu, gestu. Opowiada o otaczającym świecie w sposób prosty i poetycki.  Czy kilkunastomiesięczne dzieci potrafią zainteresować się spektaklem teatralnym? Czy warto udać się z trzyletnim dzieckiem na przedstawienie do teatru? My stanowczo odpowiadamy: warto!


Options :
View Article Map
View Archives

zaloguj

stałe formy pracy galeria promocje kalendarium iprez festiwale konkursy foto archiwum kontakt Teatr Maska scena profesjonalna ODk usługi ODK galeria hall strona główna