banner
Kalendarium Imprez

Teatr "Metro" - "Life is life" - wydarzenie specjalne 12. JFTD

(268 Reads)

20.04.2012, godz. 17:00

Zapraszamy do Zdrojowego Teatru Animacji na wydarzenie specjalne w ramach 12. JFTD: spektakl "Life is life" w wykonaniu Teatru "Metro" z Pragi. Jest to spektakl dla dzieci zrealizowany w technice "czarnego teatru". Po spektaklu odbędą się warsztaty "czarnego teatru".

Na spektakl obowiązują bezpłatne wejściówki - do odebrania w sekretariacie ODK.

LIFE IS LIFE - „ŻYCIE JEST ŻYCIEM"

Scenariusz - Michal Urban
Reżyseria - Michal Urban, František Kratochvíl
Scenografia - František Kratochvíl
Choreografia - Michal Urban, Milan Odstrčil
Muzyka - Miroš Svatoň
Kostiumy - Lubica  Melcerom

Teatr METRO, Praga - Czechy

Czarny Teatr Metro - Teatr Animowany jest jedynym teatrem poetyckim, bez użycia słów możesz cieszyć się poezją, humorem i ironią.
JEDYNY Czarny teatr w Pradze odkrywa swój sekret!
Forma „czarnego teatru" ponownie zyskuje popularność, ponieważ stosuje komunikację i język bez żadnych barier. Przeżywa swój powrót na praskiej scenie w Teatrze Metro, co odbija się echem również za granicą.
W nowym, oryginalnym podejściu do czarnego teatru światła, według Františka Kratochvíla, doświadczyć można nieco zwyczajnego życia dnia codziennego. Przedstawienie łączy kilka zasad czarnego teatru w jeden niewerbalny spektakl. Jest to połączenie trójwymiarowego czarnego teatru, komiksu, tańca i pantomimy. Zobaczyć można elementy humorystyczne i groteskowe, elementy poezji i tańca nowoczesnego zmieszanego z baletem klasycznym. Przedstawienie jest interaktywne, dzięki czemu publiczność może brać w nim czynny udział.
Options :
View Article Map
View Archives

zaloguj

stałe formy pracy galeria promocje kalendarium iprez festiwale konkursy foto archiwum kontakt Teatr Maska scena profesjonalna ODk usługi ODK galeria hall strona główna