banner
Kalendarium Imprez

CINEMA OFF - pokaz kina niezależnego

(439 Reads)

20.01.2006   godz. 20.00

 

 "The best of PAWEŁ CZARZASTY"

Paweł Czarzasty - jeden z najbardziej znanych polskich filmowców niezależnych. Urodzony w 1977 roku. Z zawodu architekt. Wcześniej ukończył studia informatyczne we Francji. Oprócz własnych autorskich projektów brał udział w kilku przedsięwzięciach filmowych (m. in. "1409 - Afera na Zamku Bartenstein") oraz teledyskach w charakterze współreżysera, asystenta lub autor efektów specjalnych. Czasem również hobbistycznie pracował jako kaskader - w jednym z filmów skakał tyłem do akwarium pełnego złotych rybek. Jego największa dotychczasową produkcją jest pełnometrażowa "Licencja na zaliczanie".

Program projekcji:

"Tough"
Jeden z pierwszych filmów Pawła. Sprawnie zrealizowane kino sensacyjne. Kompilacja popularnych motywów z amerykańskich filmów akcji.

"Kooperacja"
Thriller sensacyjny. Firmowe przyjęcie przybiera nieoczekiwany obrót.

"Załoga G"
Przewrotna intryga w międzynarodowej obsadzie. Akcja filmu rozgrywa się w środowisku studentów przebywających na zagranicznym stypendium

"Rough"
Krótka, pełna akcji historia gangsterska zrealizowana unikatową już dzisiaj metodą - na taśmie światłoczułej 8 mm.

"Pastylka"
Impresja - teledysk z pastylką w roli głównej. 

"Was ist los?"
Kultowy thriller kina niezależnego. Grupka przyjaciół wyjeżdża na wakacje w góry, gdzie dochodzi do serii niewyjaśnionych wypadków. Nikt nie spodziewa się, że za wszystkim stoi pewien bardzo tajemniczy wypchany świstak. W rolach głównych gwiazdy niemieckiego horroru: Peter Műller, Malva Kaput, Broda Kaput, Mati Hilfe.

informacje na temat cyklu na stronie: www.cinema.filmforum.plOptions :
View Article Map
View Archives

zaloguj

stałe formy pracy galeria promocje kalendarium iprez festiwale konkursy foto archiwum kontakt Teatr Maska scena profesjonalna ODk usługi ODK galeria hall strona główna