banner

Moje Karkonosze. Polsko- czeskie dziecięce warsztaty teatralne

Prowadzący: ODK-admin(448 Odsłon)

8-11.05.2013

 

GRAND - PRIX   w kategorii dziecięcej

w wysokości 2.000 zł jury przyznało  Dziecięcej Grupie Teatralnej „Gzygzak" z Osiedlowego Domu Kultury w Jeleniej Górze za spektakl „Kto ty jesteś? Polak mały! - czyli wariacje polskie"

 

I nagrodę w kategorii dziecięcej otrzymuje:


Teatr „Kumpel Dramatyczny" ze Szkoły Podstawowej o profilu Artystycznym w Turnovie za spektakl „ „Husyci"

 

Dwie równorzędne II nagrody  w kategorii dziecięcej otrzymują:


- Teatr „W co się bawić" z Karpacza  za spektakl „ZA-A-BA-A-WA-A" 
- Teatr „Burza" z Centrum Kultury  w Kamiennej Górze  za spektakl „Bajka Kołowrotka"

 

Wyróżnienia w kategorii dziecięcej otrzymują:


- Teatr „ Guliwer " z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 14  we  Wrocławiu  za spektakl  
  „Lalki"
- „Teatr Naszej Klasy" z Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Karpaczu  za spektakl   
 „Pokochaj misia"
- Grupa teatralna  „Małe pchełki"  z Miejskiego Centrum Kultury Sportu i Rekreacji  w  
   Chojnowie za spektakl „Ludzie,ludziska"  
- „Mały Teatr Frędzle" z Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury w Wałbrzychu za spektakl 
  „Calineczka"    
- Teatr „Trele -Morele" - dzieci  z Miejskiej Biblioteki Publicznej - Centrum Kultury
  Boguszów Gorce  za spektakl „Wąż"
- Miejskie Przedszkole Nr 13 w Jeleniej Górze  za spektakl „Hokus-Pokus"

 

Dyplomy uznania w kategorii dziecięcej  otrzymują:


-  Teatr „A-le Draka" ze Zgorzelca  za  udany debiut  sceniczny  spektaklem „Ale draka"
- Grupa teatralna „Pchełki"  z Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w 
   Chojnowie za formę plastyczną  spektaklu „Planeta Gnu"

 


GRAND - PRIX   w kategorii młodzieżowej

w wysokości 2.000 zł otrzymuje Teatr „PRO-Motor" z Gimnazjum nr 3 im. Euroregionu Nysa w Lubaniu za spektakl „Męczeństwo Yana Ahoy'a"  w Lubaniu.

 

I nagrodę w kategorii młodzieżowej

otrzymuje teatr „Razem" z Zespołu Szkół i  
 Placówek Specjalnych w Jeleniej Górze  za spektakl „Dziewczynka z zapałkami"

 

II nagrodę w kategorii młodzieżowej otrzymuje 


Teatr „Kuki-Kuki" ze Szkoły Podstawowej o Profilu Artystycznym  w Zeleznym Brodzie

 

III nagrodę w kategorii młodzieżowej otrzymuje 


  Teatr „Szafa" - Studio Animacji  Kultury ze Zgorzelca

 

W kategorii młodzieżowej  wyróżnienia otrzymują:


- Teatr „Trema za kurtyną"  z Publicznego Gimnazjum nr 6 w Wałbrzychu  za spektakl „Zabójcy marzeń"
- Teatr „Trele-Morele" - młodzież z Miejskiej Biblioteki Publicznej - Centrum Kultury
  Boguszów-Gorce za spektakl „Pręcik"

 

Dyplom uznania w kategorii młodzieżowej  otrzymuje

Teatr "Część części" ze Szkoły Podstawowej o Profilu Artystycznym z Turnova  za oprawę plastyczną spektaklu „Koralina"


Nagrody aktorskie otrzymują :


Theresia Anna  Hakěnova i Wojtech  Hakěn  z Turnovskiego  Studia Teatralnego  za kreacje aktorskie  Juleczki i Romea w spektaklu „Romeo i Juleczka czyli Montekowie i Kapuletki"

 

Nagrodę instruktorską otrzymuje:


Pani  Diana Jonkisz  z  teatru „W co się bawić"  z  Karpacza

 

Nagrodę w konkursie na najlepszy plakat teatralny otrzymuje

Teatr „Pro-Motor" z Gimnazjum Nr 3 im. Euroregionu Nysa w Lubaniu za plakat do spektaklu „Męczeństwo Yana Ahoy'a"

 

Dyplomy za udział otrzymują :


- Teatr „Kropelki" z  Przedszkola  Samorządowego  nr 2 w Piechowicach
- Teatr „Bajka" z Gminnego Ośrodka Kultury w Sulikowie
- Teatr „Korale"  z Miejskiego Domu Kultury  w Lubaniu
- Teatr „Barwy Dzieciństwa" z Przedszkola Publicznego w Mysłakowicach
- Teatr „9-tka" z Sulikowa
- Teatr „Metafora" z Młodzieżowego Domu Kultury w Jeleniej Górze
- Teatr „Chatka Puchatka" z Przedszkola Samorządowego w Piechowicach
- Teatr „Pół do czwartej"  z Domu Kultury w Lubawce




Options :
View Article Map
View Archives

zaloguj

stałe formy pracy galeria promocje kalendarium iprez festiwale konkursy foto archiwum kontakt Teatr Maska scena profesjonalna ODk usługi ODK galeria hall strona główna