banner
Kalendarium Imprez

VI Jeleniogórskie Forum Teatrów Dziecięcych

(533 Reads)

5 - 8.04.2006 r.

Program:

spektakle konkursowe:   5 - 7.04.2006

5 kwietnia (środa)

 9.15 -  9.45

Teatr "Monodia" - Miejski Ośrodek Kultury w Kowarach - "Nuda" -    sala teatralna

 9.55 - 10.15        

Teatr "Babiniec" - Zespół Szkół w Wojcieszowie - "Trawestacja wojny trojańskiej" - sala kameralna

 

10.25 - 10.45       

Teatr Szkolny "Mała scena" - Zespół Szkół Publicznych w Starej Kamienicy -   "Galaktyczne bitwy" - sala teatralna


10.55 - 11.25       

"Teatrzyk raz - dwa - trzyk" - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Bogatyni -
  "Kara" - sala kameralna

11.25 - 11.50    PRZERWA

11.50 - 12.20

Teatr "Mimesis" - Gimna-zjum nr 3 w Jeleniej Górze - "Osaczona" -   sala teatralna


12.30 - 13.10  

 Teatr "Do góry nogami" - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Bogatyni -   "Bunt na scenie" - sala kameralna


13.20 - 13.35        

Koło teatralne - Zespół Szkół w Wojcieszowie - "Mucha przed sądem" -
  sala teatralna


13.40 - 14.10       

Teatr "Łowcy absurdu" - Gimnazjum w Zespole Szkół Rzemiosł     Artystycznych - "Trzy kolory" - sala kameralna


14.20         

spotkanie instruktorów z Jurorami (omówienie spektakli)


6 kwietnia (czwartek)

9.00 -  9.25      

 Teatr "Czerwone Róże" - Mło-dzieżowy Dom Kultury w Jeleniej Górze -    "Mitologia w krzywym zwierciadle" - sala teatralna


 9.35 - 10.05         

Teatr "Finezja" - Gimnazjum im. Rycerstwa Polskiego w Bolkowie -   "Samorząd Uczniowski, czyli jak byśmy szkołą rządzili" - sala kameralna


10.15 - 10.30   

Koło Żywego Słowa - Gimnazjum im. Hieronima Wietora w Lubomierzu -   "Śpiąca królewna z Lubomierza" - sala teatralna


10.40 - 11.00     

Teatr "Impresja" - Zespół Szkół i Placówek w Jeleniej Górze - "Żabi król" -   sala kameralna


11.10 - 11.30  

Teatr "Jedenastka" - Szkoła Podstawowa nr 11 w Jeleniej Górze -   "Kabaret horrorek, czyli zabawy na strychu" - sala teatralna

11.30 - 11.50    PRZERWA

11.50 - 12.15 

Koło Żywego Słowa - Gimnazjum im. Hieronima Wietora w Lubomierzu -    "Bajka" - sala kameralna


12.20 - 12.50 

Teatr "Kamfora" - Gimnazjum nr 1 w Jeleniej Górze - "Inga" -   sala teatralna


13.00 

 spotkanie instruktorów z Jurorami (omówienie spektakli)


7 kwietnia (piątek)

 9.40 -  9.50 

Teatr "Bajeczka" - Zespół Szkół i Placówek Specjalnych w Jeleniej Górze -   "O Skrza-ciku Kropeczce" - sala teatralna


10.00 - 10.05 

Teatr "Kasia i Spółka" - Szkoła Podstawowa nr 1 w Kowarach - "Leń" -   sala kameralna


10.15 - 10.30

 Teatr "Na chwilę" - Szkoła Podstawowa nr 11 w Jeleniej Górze -   "W ramach domu" - sala teatralna


10.40 - 11.10 

Teatr "Chatka Puchatka" - Przedszkole Samorządowe nr 1 w Piechowicach -   "Jaś i Małgosia" - sala kameralna


11.15 - 11.35 

"Teatrzyk Nasz" - Szkoła Podstawowa nr 2 w Jeleniej Górze -   "Królewna Śnieżka - Śmieszka" - sala teatralna

11.35 - 11.55    PRZERWA

11.55 - 12.15 

Teatr "Zwierciadełko" - Szkoła Podstawowa nr 1 w Kowarach -   "Diabelsko trudne" - sala kameralna
12.20 - 12.40 

Teatr "Radosna Siódemka" - Szkoła Podstawowa nr 7 w Jeleniej Górze -    "Karaluchy" - sala teatralna


12.50 - 13.15 

Teatr "Ekspresja" - Szkoła Podstawowa nr 10 w Jeleniej Górze - "Piraci" -   sala kameralna


13.20 - 13.50 

Teatr "Magiczne Zwierciadło" - Jaworski Ośrodek Kultury - "Rymowanki dla   dużych dzieci" - sala teatralna


13.55 - 14.05 

Teatr "W co się bawić" - Agencja Promocji Jonkisz w Karpaczu -   "(Wymarzony) Rodzic" - sala kameralna


14.15  

spotkanie instruktorów z Jurorami (omówienie spektakli)

8.04.2006,  godz. 11.00

uroczyste zakończenie: wręczenie dyplomów i nagród



Options :
View Article Map
View Archives

zaloguj

stałe formy pracy galeria promocje kalendarium iprez festiwale konkursy foto archiwum kontakt Teatr Maska scena profesjonalna ODk usługi ODK galeria hall strona główna