banner

Jedzie pociąg z daleka czyli interdyscyplinarna podróż artystyczna

Prowadzący: ODK-admin(487 Odsłon)

15-17.05.2014


Jury w składzie:

Paweł Sikora - aktor, muzyk, kompozytor - przewodniczący Jury

Agnieszka Włoch - reżyser teatralny, pedagog

Jan Kochanowski - aktor teatralny, jeden z założycieli „Teatru Cinema"

po obejrzeniu 20 spektakli w dniach 14 - 16 maja 2014 r. postanowiło przyznać następujące dyplomy uznania oraz wyróżnienia i nagrody.

 

I nagrodę w kategorii dziecięcej w wysokości 1.000 zł otrzymuje:

„Turnowskie Studio Teatralne A. Marek" z Turnova za spektakl „Król Maciuś Pierwszy"


Dwie równorzędne II nagrody w kategorii dziecięcej otrzymują:

- Teatr „Tespisek" z Przedszkola Niepublicznego nr 3 w Zgorzelcu za spektakl „Tadek Niejadek, Babcia i Dziadek".

- Teatr „Trele Morele" z Miejskiej Biblioteki Publicznej - Centrum Kultury w Boguszowie Gorcach za spektakl „Bajka o szczęściu"

III nagrodę w kategorii dziecięcej otrzymuje:


- Teatr „A-le DRAKA" ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Zgorzelcu za spektakl pt.  „Wielkie pranie"

Wyróżnienia w kategorii dziecięcej otrzymują:

- Teatr „W co się bawić" z Karpacza za spektakl „Taka zwyczajna zabawa"null

- Teatr „Pchełki" z Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Chojnowie za spektakl: „Duszki z poduszki"


Dyplom uznania w kategorii dziecięcej otrzymuje:

- Miejskie Przedszkole nr 13 w Jeleniej Górze za walory edukacyjne spektaklu pt. „ Pociąg do ekologii".

Trzy równorzędne I nagrody w wysokości 1.000 zł w kategorii młodzieżowej otrzymują:

- Teatr Vydýchano" z Podstawowej Szkoły Artystycznej w Libercu za spektakl „Anioł Nieprzyszedł?"null

- Teatr „Razem" z Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Jeleniej Górze za spektakl „Kalejdoskop Marzeń"null

- Teatr „PRO-MOTOR" z Gimnazjum nr 3 w Lubaniu za spektakl „Szare eminencje zachwytu"


II nagrodę w kategorii młodzieżowej otrzymuje:

- Teatr „Kuki - Kuki" z Podstawowej Szkoły Artystycznej w Železným Brodzie za spektakl „Przygotowanie? Konieczne!"

III nagrodę w kategorii młodzieżowej otrzymuje

- TeatrVydýchano" z Podstawowej Szkoły Artystycznej w Libercu za spektakl „Pewnego razu w Chelmie"

Wyróżnienie w kategorii młodzieżowej otrzymuje:

- Grupa ruchowa „Vydýchano" z Podstawowej Szkoły Artystycznej w Libercu za spektakl „6 Pragnień".

Nagrody aktorskie otrzymuje :

Adéla Nejedlová z Teatru „Kuki - Kuki" z Podstawowej Szkoły Artystycznej w Železným Brodzie za rolę w spektaklu „Przygotowanie? Konieczne!"

Nagrodę instruktorską otrzymuje:

Pani Iwona Tołstołucka - Świca z Teatru „PRO - MOTOR" z Gimnazjum nr 3 w Lubaniu.

Nagrodę za najlepszy plakat teatralny Festiwalu otrzymuje:

- Teatr „Bez Komentarza" z Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi z Wałbrzycha za plakat do spektaklu „Za wszystkich tych, którzy..."

Dyplomy za udział otrzymują :

- Teatr „Tuptusie" z Przedszkola Miejskiego nr 27 z Jeleniej Góry

- Teatr „Chatka Puchatka" z Przedszkola Samorządowego nr 1 w Piechowicach

- Teatr „Krasnoludki z Czerwonego Muchomorka" z Przedszkola Samorządowego nr 2 w Piechowicach

- Teatr „Do trzech razy sztuka" ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Jeleniej Górze

- Teatr „Hodkovické Amatérské Divadlo (HAD)" z Hodkovic nad Mohelkou)

- Teatr „Trema za kurtyną" z Publicznego Gimnazjum Nr 6 w Wałbrzych


Options :
View Article Map
View Archives

zaloguj

stałe formy pracy galeria promocje kalendarium iprez festiwale konkursy foto archiwum kontakt Teatr Maska scena profesjonalna ODk usługi ODK galeria hall strona główna