banner
Kalendarium Imprez

Warsztaty plastyczne - "Oryginalny prezent dla mamy"- bezpłatne warsztaty dla dzieci w wieku 6 – 12 lat

(307 Reads)

25.05.2015, godz. 16:00 - 17:30  sale ODK

Zapraszamy dzieci do stworzenia nietypowych, ekologicznych obrazów z drewna, płótna, sklejki i sznurka, które stanowić będą piękny element wyposażenia wnętrza każdej mamy. Uczestnicy poznają technikę collage'u z nietypowych materiałów, będą mieli też okazję do twórczych eksperymentów i świetnej  artystycznej zabawy.

Prowadząca: Urszula Szczepaniak - magister sztuki, oligofrenopedagog, terapeuta zajęciowy, autorka licznych warsztatów z zakresu rękodzieła artystycznego, plastyki i fotografii; instruktor zajęć plastycznych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W swojej pracy ceni sobie najbardziej możliwość spotkania z innymi ludźmi i wspólnego kreatywnego eksperymentowania, które wzmacnia, daje radość i satysfakcje.               Na co dzień pracuje jako terapeuta zajęciowy z kuracjuszami prowadząc pracownie arteterapeutyczną w Uzdrowisku Cieplice.

Warsztaty odbywają się w ramach projektu „Większy kawałek słońca".
Liczba miejsc ograniczona, zapisy w sekretariacie ODK lub pod nr telefonu (75) 75 31 831
Zapisy na zajęcia przyjmujemy od 20 kwietnia.


Options :
View Article Map
View Archives

zaloguj

stałe formy pracy galeria promocje kalendarium iprez festiwale konkursy foto archiwum kontakt Teatr Maska scena profesjonalna ODk usługi ODK galeria hall strona główna