banner
Kalendarium Imprez

W świecie magicznych barw - bezpłatne warsztaty plastyczne dla dzieci

(312 Reads)

12.10.2015, godz. 16:00-17:30    sale ODK

Zapraszamy na warsztaty tworzenia mandali dla dzieci. Podczas zajęć, w trakcie swobodnej ekspresji powstanie magiczny, fascynujący, tajemniczy, barwny krąg, umożliwiający wewnętrzną przemianę i mający ogromne działanie terapeutyczne. Dzieci będą miały szansę na twórczy eksperyment, tworząc kompozycję w kole, w różnorodnych technikach służącą wyciszeniu, poznaniu własnych możliwości i świetnej zabawie.

Prowadząca: Urszula Szczepaniak - magister sztuki, oligofrenopedagog, terapeuta zajęciowy, autorka licznych warsztatów z zakresu rękodzieła artystycznego, plastyki i fotografii; instruktor zajęć plastycznych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W swojej pracy ceni sobie najbardziej możliwość spotkania z innymi ludźmi i wspólnego kreatywnego eksperymentowania, które wzmacnia, daje radość i satysfakcje. Na co dzień pracuje jako terapeuta zajęciowy z kuracjuszami, prowadząc pracownię arteterapeutyczną w Uzdrowisku Cieplice.

Warsztaty odbywają się w ramach projektu „Większy kawałek słońca". Liczba miejsc ograniczona, zapisy w sekretariacie ODK lub pod nr telefonu (75) 75 31 831 od dn. 21.09.2015Options :
View Article Map
View Archives

zaloguj

stałe formy pracy galeria promocje kalendarium iprez festiwale konkursy foto archiwum kontakt Teatr Maska scena profesjonalna ODk usługi ODK galeria hall strona główna