banner
Kalendarium Imprez

„Jesień na sportowo” - bezpłatne warsztaty dla dzieci

(227 Reads)

09.11.2015, godz. 16:30-18:00  sale ODK

Na warsztatach wyruszymy w świat kolorowej jesieni. Przeniesiemy się na leśną polanę pokrytą już warstwą rudo-złotych liści. Nauczymy się aktywnie wypoczywać, nie tylko podczas jesiennych spacerów, ale również na sali, w domu, czy w przedszkolu i szkole. Podczas warsztatów poznamy zabawy wzmacniające gorset mięśniowy oraz prawidłową postawę ciała. Dzieci głodne ruchu będą miały okazję ukierunkować swoją energię na twórcze i ekspresywne działanie usprawniające ich organizm. Nauczymy się wspólnie działać tworząc kreatywne efekty.

Prowadząca: Ewelina Wnuk - absolwentka pedagogicznych studiów Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku Wychowania Fizycznego, instruktorka i trenerka II-go stopnia pływania, od 5 lat pracuje z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, prowadząc zajęcia pedagogiczno-ruchowe w różnych ośrodkach na Dolnym Śląsku.

Warsztaty odbywają się w ramach projektu „Większy kawałek słońca". Liczba miejsc ograniczona, zapisy w sekretariacie ODK lub pod nr telefonu (75) 75 31 831 od dn. 19.10.2015Options :
View Article Map
View Archives

zaloguj

stałe formy pracy galeria promocje kalendarium iprez festiwale konkursy foto archiwum kontakt Teatr Maska scena profesjonalna ODk usługi ODK galeria hall strona główna