banner
Kalendarium Imprez

MIECZYSŁAW SZCZEŚNIAK & KRZYSZTOF HERDZIN TRIO - koncert pt.: „SONGS FROM YESTERDAY”

(422 Reads)

16.02.2016,  godz. 21:00   Teatr im. C. K. Norwida

Zapraszamy Państwa do Teatru im. C. K. Norwida w Jeleniej Górze na wyjątkowy koncert. Na inauguracji 19. Edycji MFF ZOOM - ZBLIŻENIA wystąpi dla Państwa MIECZYSŁAW SZCZEŚNIAK & KRZYSZTOF HERDZIN trio.

Mieczysław Szcześniak i Krzysztof Herdzin stworzyli wspólnie wyjątkowy projekt z serii "Great American Songbook". Ten pierwszy zaśpiewał doskonale jak zawsze, ten drugi jest autorem stylowych i bezpretensjonalnych aranżacji. Muzycy zawiesili sobie poprzeczkę bardzo wysoko decydując się na utwory z repertuaru największych: Johna Lennona, Marvina Gaye'a czy Stevie Wondera.

Mieczysław Szcześniak nagrał siedem solowych płyt, na Festiwalu w Sopocie zdobył nagrodę Bursztynowego Słowika, odebrał aż trzy Fryderyki. Fani pokochali jego talent, niepowtarzalną barwę głosu i niespotykany wśród polskich solistów feeling. Swoją twórczością reprezentuje to, co w muzyce najbardziej finezyjne i wyszukane.

Krzysztof Herdzin z kolei jako jeden z nielicznych artystów z powodzeniem łączy działalność na polu muzyki klasycznej i jazzowej, filmowej oraz pop. Jest pianistą, aranżerem, dyrygentem. W różnych muzycznych rolach pojawił się aż na dwustu płytach, z czego szesnaście „pokryło się złotem", a trzy „platyną". Jest autorem nagrodzonej Oscarem orkiestracji muzyki Jana A.P. Kaczmarka do filmu „Finding Neverland", a także laureatem Fryderyka w kategorii jazzowy kompozytor/aranżer roku.

Skład zespołu:
Mieczysław Szcześniak - śpiew
Krzysztof Herdzin - aranżacje, fortepian, śpiew
Robert Kubiszyn - kontrabas
Cezary Konrad - perkusja

Bilety w cenie: 70,00 zł. - parter, 50,00 zł. - I balkon, 30,00 zł. - II balkon, do nabycia w Teatrze im. Cypriana Kamila Norwida lub w Osiedlowym Domu Kultury. Informacje pod numerem tel. (75) 75 31 831Options :
View Article Map
View Archives

zaloguj

stałe formy pracy galeria promocje kalendarium iprez festiwale konkursy foto archiwum kontakt Teatr Maska scena profesjonalna ODk usługi ODK galeria hall strona główna