banner
Kalendarium Imprez

„Mandala” - bezpłatne warsztaty dla dzieci w wieku 6-12 lat

(339 Reads)

20.04.2016, godz. 16:30-18:00  sale ODK

Mandala to rysunek na planie koła, technika plastyczna stosowana w pracy zarówno z dziećmi, jak i dorosłymi. Koło uważane jest za symbol harmonii i doskonałości. Tworzenie mandali naturalnie wyrównuje oddech, odrywamy się od osaczających nas myśli i stresu, odnajdujemy wewnętrzny spokój. Dzieci podczas pracy z mandalą wyciszają się i uspokajają, uwalniając się tym samym od różnego rodzaju lęków i niepokojów. Podczas zajęć stworzymy kilka rodzajów mandali min. mandalę relaksacyjną oraz koncentrującą.

Prowadząca: Katarzyna Nosarzewska - ukończyła następujące kursy: „Arteterapia metodą Korart"- 1 i 2 stopnia; „Mandala w procesie edukacji, terapii i rozwoju"; „Joga integralna dla dzieci ze specjalnymi potrzebami z modułem ,,Psychologia pozytywna w rozwoju dziecka,,; „Terapia Taktylna według metody dr. Swietłany Mazgutowej"; „Dotyk Dla Zdrowia w zakresie dotyku i masażu w celu uaktywnienia naturalnych zasobów energii życiowej człowieka". Mama dwójki dzieci.

Warsztaty odbywają się w ramach projektu „Większy kawałek słońca". Liczba miejsc ograniczona, zapisy w sekretariacie ODK lub pod nr telefonu (75) 75 31 831 od dn. 11.04.2016Options :
View Article Map
View Archives

zaloguj

stałe formy pracy galeria promocje kalendarium iprez festiwale konkursy foto archiwum kontakt Teatr Maska scena profesjonalna ODk usługi ODK galeria hall strona główna