banner
Kalendarium Imprez

RetrOFFspektywa - pokaz filmów nagradzanych na miedzynarodowych festiwalach kina niezależnego

(386 Reads)

15.12.2006   godz. 19.00

wieczór II:  Dreiland FilmFestival 
 
Dreiland - Filmfestival Görlitz(Niemcy)
Dreiland - Filmfestival ma na celu stworzenie niemieckim, polskim i czeskim reżyserom możliwości wymiany doświadczeń, a przez to lepszego poznania się i nawiązania kontaktów. Jego głównym organizatorem jest działający w Görlitz Filmclub von der Rolle ‘94.  
Festiwal organizowany jest przez młodych ludzi, którzy poprzez takie medium jak film pragną pokazać życie w regionie przygranicznym z innej strony. Festiwal odbywa się dzięki współpracy z wieloma partnerami i ich wielkiemu zaangażowaniu.
Na miłośników filmów krótkometrażowych czekają zawsze cztery dni bogatego programu. Produkcje z Polski, Czech i Niemiec mają skłaniać do namysłu i śmiechu,  dać  możliwość wglądu w prace wyższych szkół artystycznych i niezależnych reżyserów. Wszystkie te prezentacje zawsze pozostawiają w widzach niezapomniane wrażenia i rozbudzają zainteresowanie naszymi sąsiadami.

Program wieczoru:
„Joy's joy"
reż. Konrad Wolf
„PSICHO"
scenariusz, reżyseria, animacja: Libor Pixa

„Motyle"
Reż. Marek Kosowiec

„Grösstadträuber"
reż. Arne Arens

„Abgenadelt"
reż. Martin Nudow

"x2"
reż. Bartosz Paduch

bilety do nabycia w kinie „Marysieńka, ul. 1 Maja 31 (bilet: 4 zł;  karnet na 5 wieczorów: 12 zł)
       
Impreza  towarzysząca  Międzynarodowemu  Festiwalowi  Filmowemu  „ZOOM -  ZBLIŻENIA"  8 - 11. 02. 2007 (www.zoom.karkonosze.com)

Projekt jest współfinansowany w ramach programu INTERREG IIIAOptions :
View Article Map
View Archives

zaloguj

stałe formy pracy galeria promocje kalendarium iprez festiwale konkursy foto archiwum kontakt Teatr Maska scena profesjonalna ODk usługi ODK galeria hall strona główna