banner
Kalendarium Imprez

„HYDROKOSMETYKI” - bezpłatne warsztaty dla dzieci w wieku 6 - 12 lat

(313 Reads)

21.09.2016,  godz. 16:30 - 18:00  sale ODK

Hydrokosmetyki - naturalne kosmetyki lekkie jak mgiełka. Nasza skóra stale potrzebuje nawilżenia i jednocześnie oczyszczenia z unoszącego się  pyłu i kurzu.  Z pomocą mogą nam przyjść kosmetyki na bazie wody. Podczas warsztatów poznacie techniki wykonywania hydrokosmetyków (tych domowych i tych laboratoryjnych). Uczestnicy będą mogli stworzyć wodę kwiatową, tonik do twarzy lub odświeżacz powietrza na bazie ręcznie otrzymanych hydrolatów lub olejków zapachowych. Na warsztatach będziemy  przede wszystkim mieszać, odmierzać i odważać  a wokół nas unosić się będą zapachy ziół i kwiatów.

Prowadzący: Maciej Zawierucha - od 2006 roku instruktor edukacji ekologicznej na terenie Gór i Pogórza Kaczawskiego. Pomysł na nasze Zielone Laboratorium zrodził się z zamiłowania do ziół i  tradycji rodzinnych.

Warsztaty odbywają się w ramach projektu „Większy kawałek słońca". Liczba miejsc ograniczona, zapisy w sekretariacie ODK lub pod nr telefonu (75) 75 31 831 od dn. 12.09.2016Options :
View Article Map
View Archives

zaloguj

stałe formy pracy galeria promocje kalendarium iprez festiwale konkursy foto archiwum kontakt Teatr Maska scena profesjonalna ODk usługi ODK galeria hall strona główna