banner

"(NIE)POWAŻNE OBRAZKI" (698  odsłon)

TEXT

ilustracja, komiks, karykatura

Szymon Teluk

Malarz, rysownik, ilustrator, prowadzi także warsztaty komiksu, karykatury i ilustracji. Posługuje się głównie piórkiem i kolorem nakładanym w programie graficznym. Część prac powstaje również w technice olejnej. 

3 HISTORIE (578  odsłon)

TEXT

fotografia

Tomek Deko

     Tomasz Deko jest absolwentem Wyższego studium Fotografii AFA we Wrocławiu, pomysłodawcą, założycielem i prezesem Stowarzyszenia Nowinart we Wrocławiu.

TALENTY 2012 - "Bohaterowie moich książek" (646  odsłon)

TEXT

malarstwo

wystawa zbiorowa
„Talenty 2012" to cykliczna wystawa organizowana we współpracy z jeleniogórskimi szkołami podstawowymi. Podczas wystaw z tego cyklu     prezentowane są prace dzieci uzdolnionych, wyłonione drogą konkursów na zadany temat, które organizowane są w szkołach.ŚWIAT MÓJ I TWÓJ (546  odsłon)

TEXT

malarstwo

Ksenia Kuligowska

Ksenia Anna Kuligowska urodziła się w Kowarach. Od urodzenia Ksenia mieszka w Jeleniej Górze-Cieplicach. Ukończyła szkołę podstawową. Choroba przerwała możliwość dalszej edukacji. Ta niezwykła i utalentowana osoba maluje od zawsze. Już od drugiego roku życia Ksenia przejawiała talent malarski. Początkowo jej warsztat pracy nie był w stanie sprostać barwom i przestrzeniom, które chciała stworzyć jej wrażliwość i wyobraźnia. które zostaną zaprezentowane i rozświetlą przestrzeń Galerii Hall w Osiedlowym Domu Kultury.


CHOCHOŁY (996  odsłon)

TEXT

Teresa Olszewska-Bancewicz

Teresa Olszewska-Bancewicz  urodziła się 12 września 1933 roku w Brześciu nad Bugiem. W 1955 roku ukończyła Liceum Sztuk Plastycznych we Wrocławiu. W 1974 roku ukończyła Warszawskie Studium Reklamy pod kierunkiem Szymona Kobylińskiego. Specjalizuje się w plakacie reklamowym. Przez wiele lat pracowała w WPHW w Jeleniej Górze, wykonując projekty wnętrz handlowych dla sklepów wzorcowych oraz realizowała dekoracje witryn sklepowych. Od 1986 roku mieszka z rodziną w Przejęsławiu w okolicach Bolesławca. Tworzy tkaninę artystyczną wykonywaną w technice własnej. Zajmuje się malarstwem, rysunkiem, monotypią, collage.RYSUNKI I AKWARELE (815  odsłon)

TEXT

Dariusz Gębura

Autor związany z Pracownią Plastyczną Dorosłego Człowieka działającą przy Osiedlowym Domu Kultury na Zabobrzu, prowadzoną przez mgr sztuki Joannę Ratajczak-Kurowicką. Jego działania plastyczne wyrażają się w technikach: malarstwo olejne, akwarele, rysunek.


LUBLIN I OKOLICE 1960 - 1980 (539  odsłon)

TEXT

wystawa fotografii

  
   Wystawa fotografii z cyklu „Miasta Polski na starej fotografii". Prezentacja prac fotografików z Lublina związanych z Lubelskim Towarzystwem Fotograficznym. Organizatorem i koordynatorem cyklicznie odbywających się prezentacji kilkunastu autorów fotografii jest Krzysztof Kuzko.


zaloguj

stałe formy pracy galeria promocje kalendarium iprez festiwale konkursy foto archiwum kontakt Teatr Maska scena profesjonalna ODk usługi ODK galeria hall strona główna