banner

"Co nam dała Solidarność" (719  odsłon)

TEXT

wystawa fotografii

Janusz Rydzewski i Wojciech Milewski


Wystawa z cyklu Miasta Polski na starej fotografii - Gdańsk


"Cała jaskrawość" (927  odsłon)

TEXT

wystawa malarstwa

Marzena Grzeszczakowska

Marzena Grzeszczakowska - absolwentka wydziału Szkła i Ceramiki wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych. Stosuje różne techniki malarskie, miesza je i eksperymentuje - od malarstwa olejnego, akrylowego, akwarelowego po graffiti.

„Witajcie w mojej bajce. Podróże w krainę dzieciństwa” (686  odsłon)

TEXT

malarstwo

Bernadeta Nowak

Bernadeta Nowak wraz z artystami „Nowego Młyna" tworzy barwną kolonię artystyczną regionu. Maluje widzianą rzeczywistość, przepuszczając ją przez filtr własnych emocji. Ruchliwość drobnych czystych pociągnięć pędzla, ciepłe światło przenikające barwy i rozświetlające przestrzeń, dynamika kształtów buduje przestrzeń obrazu.

TALENTY 2013 - „Miasto widziane nocą“ (817  odsłon)

TEXT

malarstwo

wystawa zbiorowa

Corocznie organizowana w ODK wystawa z cyklu TALENTY 2013. Biorą w niej udział uczniowie szkół podstawowych w Jeleniej Górze. Wernisaż wystawy od lat jest efektem trafnego wyboru "talentów" jak również wysokiego poziomu merytorycznego kadry prowadzącej zajęcia plastyczne w szkołach podstawowych w naszym mieście. 

"MOJE PASTELOWE PASJE" (577  odsłon)

TEXT

pastele

Stanisław Mierzwiński

„(...) Urodziłem się 6 maja 1944 w Gniewkowie. W latach 1980 - 2004 prowadziłem działalność gospodarczą. W latach 70-tych poznałem również wielu artystów z Jeleniej Góry i Karkonoszy. Moim Mistrzem stał się artysta plastyk i pedagog - Władysław Czyszczoń - w 2012 r. uhonorowany przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego medalem Gloria Artis.

"BOROWICE 2012" (745  odsłon)

TEXT

fotografia

wystawa zbiorowa

Poplenerowa wystawa fotografii zorganizowana w Ośrodku Wczasowym "Łokietek" w Borowicach z inicjatywy Jeleniogórskiego Towarzystwa Fotograficznego. W plenerze wzięli udział m.in. uczestnicy z Radomska, Nysy, Łodzi, Olsztyna, Piotrkowa Trybunalskiego, Pokrzywna, Warszawy i Jeleniej Góry.

"POLSKA LAT 60-TYCH" (706  odsłon)

TEXT

fotografia

Łódzkie Towarzystwo Fotograficzne

Łódzkie Towarzystwo Fotograficzne jest najstarszym, nieprzerwanie działającym towarzystwem fotograficznym w Polsce od 1949r. Spośród     kilku tysięcy prac najbardziej wartościowych artystycznie, przechowywanych w Archiwum Fotografii ŁTF wybraliśmy 70 fotografii z okresu     lat 50., 60., 70. ubiegłego stulecia.


zaloguj

stałe formy pracy galeria promocje kalendarium iprez festiwale konkursy foto archiwum kontakt Teatr Maska scena profesjonalna ODk usługi ODK galeria hall strona główna