banner

"TALENTY 2014" (777  odsłon)

TEXT"Moje Wymarzone Wakacje"

Wernisaż z wystawy "Pięć obrazów" Piotra Tyszkowskiego (1023  odsłon)

TEXT

Wernisaż   14.04.2014 godz. 17:00

Piotr Tyszkowski - urodzony w 1964 r. we Wrocławiu. Dyplom z zakresu malarstwa w Pracowni Malarstwa i Rysunku prof. Józefa Hałasa w 1992 r. w PWSSP we Wrocławiu. Prowadzi pracownię rysunku na wydziale Malarstwa i Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Był asystentem w Pracowni Malarstwa i Rysunku prof. L. Mickosia i adiunktem w Pracowni Malarstwa i Rysunku prof. n. K. Skarbka. Prowadzi Pracownię Rysunku na Wydziale Malarstwa i Rzeźby w Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Maluje i poluje na wizje malarskie w górach Kaukazu, Alpach i Sudetach.

„Szklane zwierzę” (565  odsłon)

TEXT

26.05 16:00 - 17:30 ODK - bezpłatne warsztaty mozaiki szklanej dla dzieci w wieku 6-12 lat.
Naszą inspiracją w czasie zajęć będą kształty zwierząt. Każdy z uczestników otrzyma swój kształt. Twórczą zabawą będzie dobranie wzorów, kolorów,, faktur i realizacja pomysłu w technice mozaiki szklanej. Powstaną barwne, niepowtarzalne szklane zwierzęta. Prowadząca: Beata Chlebowska- projektant witraży, od 1990 roku prowadzi autorską Pracownię Witraży „Antoniów". Realizuje również cotygodniowe zajęcia plastyczne dla dzieci i warsztaty rękodzieła artystycznego dla dorosłych w Świetlicy Wiejskiej w Chromcu. Od paru lat współpracuje z Muzeum Karkonoskim, Piechowickim Domem Kultury, lokalnymi stowarzyszeniami organizując pokazy wykonywania witraży i warsztaty mozaiki szklanej dla dzieci starszych i młodzieży. Warsztaty odbywają się w ramach projektu „Większy kawałek słońca".

"Co nam dała Solidarność" (500  odsłon)

TEXT


10.02.2014 
„Co nam dała Solidarność" - wernisaż wystawy fotografii Janusza Rydzewskiego i Wojciecha Milewskiego„Cykle” (565  odsłon)

TEXT


10.02.2014 
„Cykle" - wernisaż wystawy Karoliny Dudy i Agnieszki Jagody Kwiatkowskiej  |<   <   1   2   >   >|

Sort by Date Title Hits

zaloguj

stałe formy pracy galeria promocje kalendarium iprez festiwale konkursy foto archiwum kontakt Teatr Maska scena profesjonalna ODk usługi ODK galeria hall strona główna